Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Alvin Washington

24. listopadu 2013 v 14:30 | Kath |  Gréci
Jméno poloboha: Alvin Washington
Věk poloboha: 18 let
Něco o něm: Narodil se bez matky, takže podstoupil tvrdou výchovu otce. Měl prý i sestru, ale o té nic neví, někdo říká, že zemřela už jako malá. Jeho otec si jednou našel přítelkyni. Ta ho před očima otce milovala, ale když odešel do práce, nutila ho do domácích prací a zatrhávala mu chození ven za kamarády. Al ji neměl rád, a když se jednoho dne, když měl třinácté narozeniny, pokusil vyskočit z okna aby utekl, chytila ho a chtěla ho zbít. On se na ni naštval, a sám nevěděl jak, ale zlomil jí obě ruce. Když to otec zjistil, byl na Ala hodně zlý a vyhnal ho z domu. Al žil tři roky na ulici. Našel si tam kamaráda, Odina, který mu prozradil, že je kyklop. Al začal vidět přes mlhu a začalo ho potkávat mnohem více příšer. Odin ho doprovodil před hranice tábora, akorát je ale právě začala honit chiméra a Odina sežrala. Alovi to bylo hodně líto, ale do tábora se dostal.
Alvin nosí tmavé mikiny, které jsou mu velké, tepláky nebo džíny a tenisky. Vlasy má přirozeně blond a téměř stále je má rozčepýřené, jako vrabčák. Je to vegetarián a rád kreslí a zpívá. Umí psát i kreslit oběma rukama.

Povaha: Al je od přírody velkorysý chlapec. Je také velice přátelský a upovídaný. Je v boji zdatný a rychle se učí. Je velice poctivý, nikdy nelže a je spolehlivý. Je také pracovitý a téměř vždy se usmívá, je to věčný optimista a je dokonce i chytrý. Je věrný, když s někým chodí, nikdy se od něj neodtrhne a ani by neopustil stranu dobra. Na druhou stranu, je docela výbušný a docela často krade. Když ho chytí puberta, tak si někdy vypije nebo zakouří a je celkově nepříjemný. To se ale nestává často.
Zbraně: Vrhací sekery z božského bronzu, Šavle, Velká sada útočných nožů, které má vždy připnuté u pasu
Kouzelný předmět: Měšec plný černých kuliček, které po rozmáčknutí udělají téměř jakékoliv kouzlo, jaké si Al přeje, např. mlha, silové pole atd.

Božský rodič: Hekaté
Stav: Určený
Ubikácia: Hekatéina
Počet korálikov: 1
POčet výprav: žiadna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama