Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Ashen Gabrine Lunario

23. listopadu 2013 v 21:54 | Ramon |  Gréci
Jméno poloboha: Ashen Gabrine Lunario
Věk poloboha: 18 let
Vzhled: Ještě před nedávnem by vás na ní první upoutaly její růžové vlasy s fialovým melírem ale teď již má vlasy kaštanově hnědé s blond nádechem, které má po pas dlouhé a lehce zvlněné a hezky udržované. Pleť má vždy na pohled lehce opálenou, tak aby jí to slušelo. Navíc své krásné modré oči se stříbrnými jiskřičkami zvýrazňuje černou řasenkou. Rty jenž jsou normálně velmi bledé zvýrazňuje světle červenou rtěnkou. Navíc její obličej často doplňuje lehce růžová barva na lících kvůli tomu že se často červená. Někdy díky lichotce někdy kvůli naštvání. Výškově je vysoká pouze 1,67 cm a je štíhlá s hezkými ženskými rysy. Svou výšku ale zvětšuje díky tomu že nosí kozačky na vysokém podpatku. K tomu úzké džíny a nějaké hezké tričko co zvýrazní její krásu a je oblečená a se spokojeností. K tomu si navíc občas vezme nějakou mikinu nebo bundu podle toho jaké je počasí.
Povaha: Ash je klidná a přátelská dívčina, co si velice zakládá na svém vzhledu. Není to narcistka, ale prostě jen ráda vypadá hezky a líbí se ostatním. Velice ráda flirtuje s hezkými chlapci a někdy se chová velice vyzývavě. Má prostě ráda, když jí ostatní obdivují a se slovem ne se nedokáže smířit. K děvčatům je ale přátelská a milá. Ráda se pobaví a je pro každou legraci. Sice se ráda strojí, ale nebojí se zamazat. Přece jen když se zašpiní tak se může převléct do nového a ještě hezčího oblečení ne? Na sportování ji moc neužije, to si raději sedne ke stolu a začte se do nějaké knihy. Ash také velice zbožňuje zvířata a je jedno jaké to zvíře je. Hlavně že je hezké a dovolí jí aby ho hladila a rozmazlovala. Taky ale strašně ráda rozmazluje děti. Možná je to tím že nikdy mladšího sourozence neměla.
Historie: Ashen, nebo zkráceně Ash je z bohaté rodiny a proto byla od malička velice rozmazlována. Nikdy se ale nestala nafoukanou, spíše toho že ona měla všechno o co si řekla pomáhala ostatním. Přispívala do charit a odporovala chudé lidi. Jejím rodičům to připadalo upřímně podivné, proč se s nimi zahazuje ale jelikož to jejich dceru těšilo, podporovali jí v tom. Měla prostě jednoduše život jako v bavlnce. Ano, stejně jako spousta jiných polobohů i ona trpěla mírnou hyperaktivitou a poruchou pozornosti, ale jelikož chodila do soukromých škol tak jí to nevadilo. Spíše jí tam pomáhaly aby se toho zbavila. Když na ni ale o 16 narozeninách zaútočily harpye dozvěděla se pravdu. Že její otec není její otec a že je ve skutečnosti polobohyně. Na druhý den jí její matka odvezla do tábora polokrevných. Tady jí ale zaujal jedině její luxusní srub. Navíc válka co tady zažila jí nijak moc nenadchla. Jak byla šťastná že to přežila a válku navíc nakonec vyhráli.
Oblíbené věci: Hezké oblečení, hezcí kluci, růžová barva a jiné hezké světlé barvy, papoušci, tábor polokrevných, hudbu
Neoblíbené věci: Kluci co jí ignorují, nakupování (ano nesnáší když se musí rozhodovat co si má či nemá koupit a co jí bude nebo nebude slušet), ty co se vyptávají nebo uráží její barvu vlasů, nudu
Zbraně: Na zbraně, které mohou zranit si moc nepotrpí, spíše spoléhá na své přirozené ženské zbraně. Pokud už ale musí bojovat, tak s lukem a šípy nebo malou dýkou z božského bronzu
Božský rodič: Eros
Stav: Určená
Ubikácia: Erova
Počet výprav: žiadna
Počet korálikov: 0
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama