Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Bethalia Gladius

23. listopadu 2013 v 21:39 | Ramon |  Gréci
Meno: Bethalia Gladius
Vek: 16
Vzhľad: Bethalia je od přírody zajímavá. Má blond vlasy, které se na jistém světle mohou zdát medově hnědé, možná i tmavě hnědé. Má obyčejnou světlou pleť, i když není tak obyčejná, jak se může zdát. Bethalia se nikdy v životě neopálila ani nespálila, sluníčko se jí jako kdyby nedotýkalo. Je na svůj věk poměrně vysoká a hubená. Na tváři jí neustále září úsměv nebo úšklebek, ale úšklebek je častější. Má zelenošedomodré oči, většinou podmalované černými linkami nebo černými stíny. I když na první pohled vypadá jako roztomilá dívka, není. Většinou nosí tmavé oblečení. Na zátylku má vytetované motto: -Život je boj, láska je hřích, proto si pamatuj, že vyhraje smích-. Po rukou a nejen tam, vlastně téměř po celém těle má jizvy a škrábance.
Povaha: Bethalia je celkově optimista, i když vypadá docela pesimisticky. Věří v lepší zítřky. Je upřímná, ale sem-tam někdy zalže, malá lež přeci nikomu neuškodí. Je chytrá a nedůvěřuje lidem, ale je zase docela společenská. Občas si povídá sama se sebou, což je šílené. Je hodně náladová a urážlivá, ba možná i trochu horkokrevná, ale snaží se krotit. Je hodně sebejistá a drzá a nedává si pozor na to, co říká. Má občas docela kruté myšlenky. Je statečná a vždy na vše připravená. Má energie vždycky dostatek. Nikdo by to do ní neřekl, ale hodně ráda si čte, ráda se bojí a ráda bojuje.
História: Narodila se celkem zajímavé matce a zajímavému bohovi. Její matka oblibovala bojové hry a Laru Croft, na základní škole učila latinu a tělocvik. Své dceři dala latinské příjmení znamenající "Meč", na počest Ára. Bethalia nastoupila na normální základku, měla jen poruchu pozornosti a přílišnou hyperaktivitu, to ale její matce nevadilo, byla jen ráda. Řekla jí, kdo je. Že je dcera jednoho z olympských bohů. Bethalia byla docela nadšená, učila se bojovat, nad ostatní se docela povyšovala, jelikož věděla, že je něco víc. Když jí jednoho dne cestou ze školy honilo pár pekelných psů, nevylekala se, každý den sebou nosila meče a tohle byla příležitost, na kterou čekala. Obyčejní smrtelníci však viděli přes mlhu jen to, že zabíjí štěňátka, a tak jí udali na policii. Ona tak nějak automaticky utekla do tábora polokrevných, věděla kam a kudy jít.
Obľúbené veci: Hudba, Černá barva, Knihy, Zbraně, Čokoláda, Káva, Souboje
Neobľúbené veci: Hmyz, Růžová barva, Panenky, Ufňukánci a citlivky, Žalobníčci, Pláč, Příliš velký hluk
Zbrane: Dva meče (gladiusy), Nůž ze styxského železa, Luk a šípy

Božský rodič: Áres
Stav: Určená
Ubikácia: Areova
Počet výprav: žádná
Počet korálikov: 0
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie►kunis-mila.blog.cz Ellie►kunis-mila.blog.cz | Web | 23. listopadu 2013 v 21:45 | Reagovat

Ahoj, předem se omlouvám, že otravuju, ale můžu tě poprosit o hlas v jedné soutěži? Za hlasování můžeš vyhrát i hmotnou cenu se svojí oblíbenou celebritou.. Více najdeš tady http://kunis-mila.blog.cz/1311/vanocni-soutez-o-hmotne-ceny-2-kolo .. Omlouvám se za reklamu a za otravování a taky promiň, jestli jsem to už tobě psala, ale je to pro mě důležitý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama