Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Emmett Strange

24. listopadu 2013 v 14:36 | Kath |  Personál
Jméno: Emmett Strange
Věk: 22 let
Vzhled: Emmett je , kolem 185 centimetrů, vysoké poctivě vypracované postavy. Jeho oči jsou modré. Vlasy má tak torchu do odstínu blond, ale úplně čistý blond to není. Vždy má svůj účes úhledně upravený. Na tváři má vždy mírné strniště, které ho dělá starším, než možná vypadá. Ale jemu to nevadí. Líbí se mu, když si o něj lidi myslí něco víc, než je. Nejčastěji si obléká trička, spíše tmavších barev, a přes ně sportovní saka. Boty nosí různé, od vansů až po Radii.

Povaha: Emmett je ten typ kluka, který si rád dělá co chce. Nemá rád autority a když mu ěnkdo poroučí, co má dělat. Když se tak už ale stane, většinou to končí dost špatně. Pro některého z nich. Rád si užívá, a ne ne jen tak, že se občas opije. Rád si užívá s dívkami a je mu jedno, jak si to pak oni sami vyloží. Většinou nezakládá delší vztah, než dvě noci. Takový on prostě je. A nebojí se projevit i o několik let starší. Je to takový, dalo by se říct, hajzl. Ale kdyby jste hledali někde, opravdu, ale opravdu hluboko v něm, pak možná naleznete, že je laskavý, ohleduplný, hodný... Ale to se jen tak neprojevuje. Docela často porušuje pravidla.

Historie: Emmett se narodil jednomu páru. Ano, páru. Jeho matka si, za ta léta, co vyrůstal, našla někoho jiného, než jeho biologického otce. Byl to docela dobrý muž, ale nedalo se říct, že by ho měl rád. Spíš tak nějak přežíval to, že s nimi žije. Znal ho už od svých pěti let, kdy ho jeho matka poznala a zamilovala se do něj. No ale přejdeme na druhou stránku, kde už začal vyspívat. Bylo mu 15. V tom věku ho potkalo něco, co v životě nikdy neviděl. Až tedy dosud. Před sebou viděl bytost, velikou bytost, která měla jen jedno oko. Nevypadala ale nějak přátelsky, neboť se na něj rozběhla a on v tu chvíli nevěděl, co má dělat. Zpanikařil, a proto ho taky ten, kyklop, strhl na zem, kde do něj začal mlátit, až byl v bezvědomí. Kyklop ho ale nezabil, neví jistě, jestli to byl záměr, nebo jestli to byla jen náhoda, ale byl v bezvědomí dalších pět let, kterých pro něj bylo mučením. Nemohl se hnout, mluvit, nemohl nic. Jen ležet a ¨spát¨, ačkoliv celé to dění vedle něj slyšela vnímal. Jednoduše nemohl ovládat vlastní tělo. Po těch pěti letech se ale stalo něco velice zvláštního. Probudil se. Ačkoliv lékaři říkali, že už se nikdy neprobere. O to víc zvláštnější to bylo. Postupem času, když se začal orientovat a učit znovu chodit, si uvědomil, že umí bojovat. Jeho styl boje byl asi stejný, jako boj MMA. Nevěděl, kde se to v něm bralo, ale líbilo se mu to. Ve věku 20ti let, v letech, kdy se probral, mu matka sdělila, že jeho otcem je bůh války Árés. Bylo to pro něj něco neuvěřitelného, ale o nic míň, než fakt, že se probral z nevyléčitelného kómatu. Začal si uvědomovat, že možná, za tím jeho probuzením, může být právě jeho otec, Árés, stejně tak jako to, že se naučil bojovat. Dozvěděl se poté o Táboru Dvojí Krve a vydal se tam. Se vším, co uměl a také s něčím, co se mu velice líbilo, měl podstatně větší sílu, než kdokoliv, na kterého zatím narazil.
Oblíbené věci: Holky, svoje zbraně, hudba, nezávislost, boj.
Neoblíbené věci: Autority, brokolice.
Zbrane: Spartský meč, a spartský šít, ale spíš využívá jen dvě spartské meče.

Inštruktor Boja na blízko bezo zbrane a boj na blízko proti zbraním
Božský rodič: Árés.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama