Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Jessica Jamie Loren

23. listopadu 2013 v 19:28 | Kath |  Gréci

Meno: Jessica Jamie Loren
Vek: 18
Niečo o nej: Jess se narodila se sestrou Sam do chudší rodiny. Jejich máma si je chtěla nechat, ovšem táta je chtěl poslat do dětského domova. Nakonec vyhrála máma a tak si dvě malé holčičky nechali. Ovšem žili ve velké bídě, měli sotva na jídlo a pití. Jess si našla práci v obchodě s oblečením, ale nikomu o tom neřekla. Samantha zase pomáhala v útulku, sice za menší peníze, ale jí to stačilo. Jednou, když šli ze školy déle než obvykle se na děvčata vrhlo pět kyklopů. Začaly zděšeně utíkat, naštěstí je zachránil jejich spolužák Greg, který byl satyr.Ten je odvedl do tábora. V táboře se jim natolik zalíbilo, že se ke své rodině už nechtějí vrátit.
Povaha: Jessica je poměrně komplikovaná osoba. Není moc přátelská a nové přátele nevyhledává. Pokud se s ní dáte do řeči, ze začátku bude trochu nepříjemná, ale po nějaké době se k vám začne chovat normálně. Pokud se někdo dostane do jejího okruhu přátel, což je velká vzácnost, tak si může být jist, že vás nikdy nezradí a bude si vás hlídat. Největší zájem má o kluky, s těmi nemá problém navázat kontakt sama od sebe, jenom aby mohla být s klukem.
Zbrane: Meč, dýka, štít, brnění
Ubikácia: Diova
Stav: Určená
Čarovný predmet: náramek, na kterém by byl přívěšek blesku, štítu a meče. Kdyby se přívešek odpevnil od náramku, změnil by se v danou zbraň
Počet výprav: Výprava o Gryffie zlato, Škrečia výprava,
Počet korálikov: 4
Tituly:
Diova dcéra
Dievča s bleskom

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama