Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Mavis Astarie Corwine

23. listopadu 2013 v 21:14 | Ramon |  Bývalí táborníci (všetci)
Meno: Mavis Astarie Corwine
Vek: 20 (19.12.)
Vzhľad: Má mahagonové vlasy (takové černé s hnědým žíháním, jako tmavé mahagonové dřevo) po pas, velmi jemné struktury, trochu zvlněné. Hluboké černé oči a světlá, hebká, alabastrová kůže. Pod očima se jí často oběvují tmavé kruhy, jelikož obecně moc nespí a když už tak ve dne. Ostré rysy obličeje s výraznými lícními kostmi a klíčními kostmi zdůrazňujíc dlouhý krk - ale zase ne jako žirafa. Její tělo již oplývá patřičnými ženskými křivkami s důraznějším poprsím a boky. Je vysoká (tak 175-180 cm) a štíhlá nikoli však vychrtlá. Tón jejího hlasu je zastřený a mluví tiše.

Povaha: Inteligentní, taky trochu tajemná, ráda mlží a mluví v hádankách. Ona celá je jedna velká hádanka, nedá se oklamat sama vás kalme, hlavolam bez konce, bez začádku co nemá ani západku. Nepopsaný papír a zrcadlo, jak chováš se ty k ní tak ti oplatí, někde zmizí jinde se oběví. Žije v protikladu, každá část její osobnosti protikladná je. Je tomu už mnoho let co zjistila jak důležitý je svět a lidé a tak než sebe stínem přikryje brání ty druhé. Snaží se pomoct ale sama pomoc nechce a nezvedne se, nezvedne se ze dna už není tak silná, vést jiné by chtěla sama sebe neunese. Je jiná...klame sama sebe, klame tebe. Má vlastní pravidla, pravidla života a smrti - uč se rychle nebo pojdi. Zbytek se nechám pro sebe.
Niečo o nej: Má ráda smažený sýr s rýží, noci za úplňku, noci za novu. Její nejoblíbenější květiny jsou bílé caly. Snaží se naučit nějaká kouzla ale moc jí to za dobu co je v táboře nejde ač se snaží....leží pořád v nějakých čarodějných knihách a lektvarech, ale to jsou jen její nepříliš vydařené pokusy. Ale alespoň jí docela jdou kouzla se stíny a tmou - zhmotnit ji a tak...něco lehčího, tráví spoustu času s dětmi Hekaté. Stejně tak neustále piluje své vytrácecí schopnosti v stínech a tmě. Kouří ale ne moc - není fabrika jen tak občas si zapálí když je nervózní. Pěstuje si v srubu dva netopýry co tam v zimě přiletěli. Nemá ráda namyšlené holky a lidi co ji neustále podceňují, udělala by téměř cokoli aby dokázala že to dovede.
Zbrane: Zbraně: Oštěp s oboustranou, úzkou, zaoblenou a dlouhou stříbrnou čepelí z tmavého dřeva. Dýka z božského bronzu - spíš obětní dýka s vlnitou zakřivenou čepelí.

Božský rodič: Nyx
Stav: Určená
Ubikácia: Nyktina
Počet korálikov: 2
Počet výprav: žiadna

Tituly:
dcera Nyx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama