Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Primula Arbor

23. listopadu 2013 v 20:52 | Ramon |  Gréci
Meno: Primula Arbor
Vek: 12
Vzhled: Primula je drobné děvčátko, co se dá snadno přehlédnout. Výškově měří sotva 1,42 cm a je velmi štíhlounká, div že né hubená či vychrtlá. Navíc má šedivě bílé vlásky a to už od narození. Nejspíše je to nějaká vada, ale jí to nevadí. Oči má velké a černé s bledě modrým, úzkým proužkem blízko hranice duhovky a bělma. Nad očima má úzké černé obočí. Sama o sobě má i celkem bledou pleť a pouze v její tváři jsou výraznější růžové rty. Nejraději nosí nějaké šedé nebo bílé oblečení, vzácně si na sebe vezme něco černého. V jejím šatníku jsou převážně sukně nebo nějaké kalhoty, trička s krátkým rukávem, několikero šatů a mikiny. Na materiálu jí nesejde, hlavně že je to pohodlné. K tomu nosí balerínky nebo tenisky. Jako šperky nosí pouze své dva čarovné předměty a dárek jenž postava o vánocích od Roberta. Je to koženná šnůrka na které jsou tři stříbrné přívěsky - přibývající měsíc, měsíc v úplňku, ubývající měsíc- .

Povaha: Klidná, tichá a nekonfliktní. Tedy pokud jí něco nevyprovokuje. Tohle je Primula v kostce. Má ráda všechno a všechny a dalo by se říct že to je citlivka. Ledacos jí dokáže rozbrečet a pak se ji těžko uklidňuje. Nikdo by jí ale neměl brát jako slabou holčičku. Když se naštve dokáže být pořádně nepříjemná. Na svůj věk má totiž pořádnou vyřídilku a nenechá si jen tak něco líbit. Má prostě dvě taktiky. Buď si to co chce vynutí pláčem, nebo vztekem. Jinak je přátelská a milá. Ráda si hledá kamarády a nemá ráda, když má nepřátele. Navíc je to vegetariánka.
Historie: Primula je dcerou hipíka. Pestré oblečení, láska k všemu živému a mnoho hudby. Dokonce i její jméno je spojeno s přírodou. Primula je latinsky kopretina a Arbor je latinsky strom. Její dětství, které ještě pořád prožívá, ale už jiným způsobem, prožila se svým otcem v jeho karavanu. Co se učení týče tak jí učil on sám, jakožto kdysi bývalý učitel. Nikdy neměla žádné kamarády, a proto si hrávala s bíglem, kterého jednou našla opuštěného v lese, odloženého v krabici. V táboře polokrevných, ale její život o moc lehčí nebyl. Její nejlepší kamarád se ukázal jako zrádce a moc jiných dětí v jejím věku v táboře není. Tedy né těch, se kterými by si rozuměla.
Oblíbené věci: Zvířata, přátelé, měsíc, učení se, toulání se
Neoblíbené věci: Otravní lidé co se moc vyptávají, lidi co jí maso a ještě se tím chlubí, zbytečné hádky a války
Zbrane: dlouhá dýka a vrhací nôž

Čarovné predmety:
Ochraný náramek - Je to stříbrný náramek s černým srpkem měsíce. Když se Prim cítí ohrožená nebo chce někoho chránit tak z tohoto náramku výjde stříbřité světlo a obalí daného člověka stříbrným povlakem, od kterého se odrazí každý útok.
Přívěsek - Je to kousek zkamenělého ohně. Kdyř ho má Primula na krku dokáže přivolat ohnivého koně, který jí poslouchá na povel a jeho oheň jí neublíží

Božský rodič: Seléné
Ubikácia: Selénina
Stav: Určená
Počet korálikov: 2
Počet výprav: žiadna

Dovedomosti:
Šerm: 0
Lukostreľba: 0
Boj s kopijou: 0
Umenie: 0
Streľba z kuše: 0
Jazda na pegasoch: 0
Kondícia: 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama