Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Ramon Zacarias

23. listopadu 2013 v 19:40 | Kath |  Bývalí táborníci (všetci)
Meno: Ramon Zacarias
Vek: 20
Vzhled: Ramon je zkrátka štíhlý a má vysportované svalnatý. Výškou je vysoký dobrý 1,74 cm. Patří prostě mezi ty dlouhány. Tvář, na které má vždy alespoň náznak úsměvu, má vždy lehce zarostlou ale jinak má kůži hladkou. Má tmavě hnědé přátelské oči, které jsou jen o odstín tmavší než jeho vlasy. Ty ale na slunci vypadají spíše kaštanově hnědé a lesklé. Nejraději nosí všemožné mikiny, ovšem nejraději má bílo modrou mikinu bez kapuce. V té ho lze vidět nejčastěji. Pod mikinami má trička s krátkým rukávem a k tomu nějaké džíny. Ty jsou většinou vybledlé nebo již notně obnošené. Ramonovi se ale líbí v nich chodit protože jsou pohodlné. K jeho oblíbenému oblečení pak patří ještě tenisky. Na ty nedá dopustit.
Povaha: Trochu zamlklý ale přátelský. Ramon byl kdysi schopný flirtovat s jakoukoliv dívkou, kdekoliv a kdykoliv ale takový už není. Po smrti svých sourozenců je poněkud ostražitý, a né jednou ho můžete přistihnout jak čučí někam do blba a vzpomíná na ně. Sám o sobě je ale nepolapitelný. Nenechá se jen tak zatáhnout do vztahu a rád ze sebe dělá pana tajemného. Pokud už ho ale nějaká dívka získá je jí věrný a nikdy to není on kdo toho druhého opouští. Nemá rád ty co nedbají o svůj vzhled a je ochotný jim dát pár módních rad, o to zda je ale využijí se už nestará. Jsou pouze dvě věci co ho dokáže spolehlivě naštvat, když někdo uráží jeho lásku ke kráse a myslí si že proto že se zajímá o módu je to slaboch. Následně ho dokáže naštvat, když někdo mluví o jeho mrtvých sourozencích a myslí si, že když zradili oni, zradí jednou i on. Takový on není. Kdysi mu vadilo, když mu někdo ničil jeho hezký vzhled ale teď už ne. Nebojí se špinavé práce, a když se zašpiní tak se jednoduše umyje a převleče ne? Má rád dobrodružství a hudbu. Hudba mu dokonce v poslední době pomáhá nemyslet, zapomenou, uklidnit se. Proto sebou všude nosí mp3 se sluchátky. Také se rád se baví a je pro každou legraci, ale nesmí to být moc drsné. V celku je to přátelský člověk co si nerad nachází nepřátele. Je ale ochoten se rvát pokud ho někdo naštve.

História: Ramon byl nejmladší ze tří dětí španělského toreádora. Matku nikdy nepoznal a ani jeho starší sourozenci o ní nic nevěděli. Ramon si již od malička velmi zakládal na svém vzhledu. Vždy rád sportoval a aby se řekla pravda tak se rád rval. No né přímo rád, ale neměl s tím žádný problém se porvat. Zvlášť když tak měl možnost předvést se před hezkou holkou. O táboru polokrevných a o faktu že jeho matka je s velkou pravděpodobnější bohyně s dozvěděl v 16 letech, když na něj zaútočila příšera. Nebylo těžké ji zabít, byla to jedna z těch "slabších". V té době opustit otce i bratra se sestrou a vydal se do Tábora polokrevných. Tady už si prošel nějakou tou výpravou a taky zde potkal dívku, která si dokázala spolehlivě získat jeho veškerou pozornost. Také tady ale ztratil oba sourozence, kteří jak se ukázalo byli také polobohové. Salvaje, jenž se stala ve válce proti Kronovi zrádkyni a Tegana jenž se stal tělem, díky němuž Kronos znovu povstal. Ostře to změnilo jeho pohled na svět.
Oblíbené věci: Hezké oblečení, hudba, klid, dobrodružství a výlety mimo tábor,
Neoblíbené věci: Pomluvy a lži, mluvení o jeho sourozenctví, přílišná pozornost
Zbrane: Bič a saxonský nôž

Ubikácia: Afroditina
Stav: Určený
Božský rodič: Afrodita
Počet výprav: výprava za Boreásom
Počet korálikov: 5

Čarovný předmět:
Otrávená dýka ze styxkého železa, která se mu vždy po ztrátě nebo odhození vrátí k opasku

Tituly:
Afroditin syn
Zvieratko:
Kocúr menom Lobo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama