Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Redisse Harmönia

23. listopadu 2013 v 20:36 | Ramon |  Gréci
Meno: Redisse Harmönia
Vek: 19
Redisse je vcelku malá, měří pouze 1,59 cm ale co jí schází na výšce to dohání svou bojovností a vražedností. Je velmi štíhlá, někomu připadá i docela vychrtlá. Ona ale tyhle řeči odbíjí jednoduchou větou. "Každý je nějaký a kdyby byli všichni stejní, byla by na světě nuda." Vlasy má lesklé a vlnité. Jediné co jim trochu ubírá na kráse je jejich délka. Redisse si je totiž pravidelně stříhá na krátko. Délkou tudíž dosahují tak maximálně kousek pod uši. Má široké a v celku rovné černé obočí a pod ním šedo modré oči se zlatým kroužkem okolo zorničky. Rysy obličeje má sice zjemněné ale přesto ostře řezané. Rty má bledé a jen o odstín tmavší než je barva její pleti. Nikdy navíc nepoužívá žádný make-up. Je to zkrátka proti její povaze a zvykům. Nejraději nosí různá bílá, šedá nebo černá tílka, tuniky a občas i nějakou tu košili. Přes tohle nosí černou koženou bundu z kůže Nemejského lva. K tomu nějaké džíny, nebo zvonové kalhoty a tenisky nebo terénní boty. Co se šperků týče, nenosí nic jiného než maximálně tak na krku píšťalku, která je jejím čarovným předmětem.
Povaha: Redisse je odtažitá a velmi ostražitá. Jen tak někomu nevěří, ale řídí se motem "Přítele si drž blízko u sebe a nepřítele ještě blíž." Proto se ráda seznámí s každým koho nezná. Člověk by si u ní ale neměl plést přátelství s důvěrou nebo dokonce bezpečím. Redisse je schopna se během jediného mrknutí oka změnit z rozesmáté kamarádky v vražedkyni naprosto bez kousky citu. Není to hádavý typ a ani se ráda nerve, ale když musí tak to udělá a jen tak se nevzdá. Byla už od malička cvičena k tomu že má raději v boji zemřít než utéct jako zbabělec. Nikdy se proto nevzdává a jde si za svým klidně i přes mrtvoly, a to doslova. Ráda tráví čas tím že se cvičí v boji a ve strategii, nebo v klidném čtení knížek. Proč? Protože nic jiného v celku v životě nepoznala. Slova jako například zábava a bezstarostné chování jí jsou cizí a neví co si o něčem takovém myslet. Co se vztahů týče, nikdy s žádným klukem nechodila a do žádného vztahu se ani nežene. Nemá k
tomu důvod, žádný kluk jí zatím dostatečně nezaujal.

Historie: Redissina matka je voják. Proto i Redisse byla od malička vedena přísnou výchovou. Chodila na soukromou vojenskou základku a o prázdninách pobývala na armádních táborech. Ty jí byli domovem víc než rodný dům. Matku vídala jen vzácně a proto k ní nemá žádný vztah a je docela možné že kdyby ses ní setkala tak jí ani nepozná, pokud se nepředstaví. Je to pro ni prakticky cizí člověk. Kdyby v patnácti nezačala vídat zbloudilé duše mrtvých a neposlali jí za psychiatrem asi by se z rutiny všedního armádního života nedostala. O rok později jí napadl nemejský lev. Kvůli jeho útoku má na zádech nehezké jizvy. Naštěstí díky tvrdému výcviku a zálibě ve čtení, zvláště knih o mytologii, ho zabila. Potom co přišla do tábora polokrevných už zažila útoky lecjakých dalších nestvůr, ale žádná z nich jí zatím nedokázala zabít což považuje za velký úspěch. Dokázala přežít i válku s Titány což se nepodařilo všem. Někteří její přátelé ale i pouze známí tam zemřeli.
Oblíbené věci: Létání, boj, četba knížek, klid, výpravy mimo tábor
Neoblíbené věci: Různé večírky, arogantní a příliš namyšlení lidé, nevítaná pozornost ostatních, make-up, načančané holky co se jí snaží přesvědčit aby se víc zajímala o módu
Zbrane: Obouruční meč, dlouhá dýka, luk a šípy, černá bunda z kůže Nemesijského lva

Čarovný predmet:
Je to "Psí píšťalka." Je ze stříbra a zapískání na ni slyší jen psy ale né obyčejní. Na její zapískání se po boku Red přiřadí dva pekelní psy co jí budou následovat všude kam půjde ona dokud je neodvolá.
Vyzerá to ako obyčajná pracka na opasok, až na to že když otočíte malou lebkou smrtce na kose, Redissina schopnost zabíjet dotykem se posílí a ona může způsobit bolest nebo i smrt klidně pouhým pohledem na dálku.

Ubikácia: Thanatova
Stav: Určená
Božský rodič: Thanatos
Počet výprav: žiadna
Počet korálikov: 3

Tituly:
Thanatova dcéra
Vedúca ubikácie

Dovedomosti:
Šerm: 0
Lukostreľba: 0
Boj s kopijou: 1
Umenie: 0
Streľba z kuše: 0
Jazda na pegasoch: 0
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama