Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Roxana Silver Roshanak

24. listopadu 2013 v 17:47 | Kath |  Bývalí táborníci (všetci)
Jméno poloboha: Roxana Silver Roshanak
Věk poloboha: 19
Vzhled: Vysoké kožené, nejlépe černé nebo hnědé boty na podpatku a s čím vyšším a užším tím lepší. Navíc když jsou ozdobené řetízky, cvočky a jinými železnými cinkrlátky tak je spokojená. Džíny nenosí a pokud tak jsou nějak ručně vyzdobené nášivkami, flitry nebo jednoduše ustřižené a jsou z nich tří čtvrťáky nebo kraťasy. K tomu šedé nebo jiné tmavé tričko, nejlépe z krátkým rukávem, bez rukávu nebo ještě lépe samo držící a na to černou bundu z kůže nemejského lva a je oblečená. Nejlepší na tom je že bunda nevypadá jako z kůže. Na krk si občas pověsí nějaký řetízek nebo svou oblíbený žlutý, hedvábný šál.Tohle je oblíbené oblečení mladé Martovy dcery. Ano, Martovy. Roxana je 1,83 cm vysoká a sportovně štíhlá. Aby taky ne když neustále nějak cvičí, i nevědomky. Na rukou nosí nějaké kovové náramky a prstýnky, a nehty má vždy nalakované na růžovo. Vlasy má po pas dlouhé, černé a s medově hnědým melírem. Kůži na obličeji má přirozeně hladkou a rysy tváře ostře řezané. Oči má vždy zvýrazněné černou tužkou na oči a černou řasenkou. Oči samy o sobě mají ten hezký, teplý hnědý odstín. Obočí má úzké a hezky klenuté nad očima. Rty má plné, hezké a namalované světlou růžovou rtěnkou, která je tak blízká jejích přirozené barvě, jen v trochu zářivější podobě.
Co se zvláštností, nebo možná tady normalit vůči táboru a jejího vzhledu týče, tak na pravém předloktí má Roxana táborové tetování v podobně hlavy divočáka a písmen SPQR. Pod ním pak má 9 rovných linek, jako znamení že je ve službě tábora už devět let. Na zádech a krku pak má tetování notové osnovy a květiny, což získala jako dáreček od Flory. Díky tomuto tetování na ní neúčinkuje čaromluva od dětí Venuše a kletby od dětí Hékaté. Pak má daší tetování ptačího pírka na levém zápěstí které dostala od svého otce, Marta a umožňuje jí měnit se z kekavce. Tohle o ní ale jen tak někdo neví, protože toto tetování skrývá pod tričky a bundami a navíc tomhle nemluví. Nemá důvod.

Povaha: Neohrožená ale ochotná pomáhat. Je velice přísná a občas by se dalo říct že až přehnaně trvá na dodržování pravidel a při jejich nedodržování reaguje klidně i agresivně. Nebojí se smrt a tak je schopná zacházet i do extrémů a skutečně se ničeho nebojí. Nebo spíše téměř. Bojí se jediné věci, ale už si nevzpomíná co to je. Nikdy o své minulosti nemluví, ale je velmi ostražitá vůči každému koho nezná, což jasně říká že nebyla dobrá. Ve všem hned hledá záminku k boji. Velmi se zajímá o vše cenné a hezké. Někdo by jí zkrátka nazval strakou, ale to není přesné protože ona nekrade, jen se o to zajímá. Krásné oblečení je asi to jediné pro co má kromě boje slabost. Co se jí a klučičí části populace na světě týče, není k nim zrovna příznivě nakloněna. Není proč ale prostě se jí chlapci zrovna nezamlouvají. Připadají jí příliš dominantní a majetničtí. To ale neznamená že si ráda nějakého toho hezkého kluka neprohlédne. Na vážné vztahy jí ale neužije. To jí ale neužije ani na obyčejný flirt. Ona je na takové věci prostě blbá.
Historie: Roxana spolu se svým mladším bratrem dostala do tábora v osmi letech. Matka je tam poslala potom co k nim ve snech promluvila Lupa. Nebo lépe vysvětleno je vyhnala z domu. Bála se že by příliš lákaly všelijaké nestvůry a na to ona neměla nervy. Jí stačilo že už má dvě děti s bohem, už to její psychiku poněkud narušilo. Nebyla to zkrátka zrovna nejlepší matka a víc se zajímala o alkohol než o Roxanu s Roxirusem. Oba proto došli díky instinktům a mimořádným bojovým schopnostem až do Vlčího domu. Lupa je pak prozkoušela a poslala do Tábora Jupiter, který se stal jejich novým domovem. Výcvik tady byl tvrdý, zvlášť pro dvě děti jako byli oni. Každý se brzy dostal do jiné kohorty a Roxy se pak s bráchou vídala čím dál méně. Bráška se jí stával velmi vůdčí osobností, zatím co ona se držela zpátky a víc než vůdce chtěla být velmi dobrým bojovníkem. Byla již na několika výpravách mimo tábor, ale osobně je raději v táboře.
Oblíbené věci: Hezké oblečení, kovové šperky, boj, tábor Jupiter, zbraně
Neoblíbené věci: Alkohol, majetnické kluky co si o sobě myslí kdo ví co, mír, nic nedělání
Zbraně: Dva dlouhé úzké meče ze styxkého železa, malá úzká dýka z imeriálního zlata, bič s listovým hrotem z imperiálního zlata, černá bunda z kůže nemejského lva

Božský rodič: Mars
Kohorta: 1
Počet výorav: žiadna
Počet pásov: 10
Hodnosť: Centurion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama