Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Roxirus Iron Roshanak

24. listopadu 2013 v 18:09 | Kath |  Bývalí táborníci (všetci)

Jméno poloboha: Roxirus Iron Roshanak
Věk poloboha: 19 let asi?
Vzhled: Tmavé tenisky nebo terénní boty, džíny, všemožná trička a hlavně tmavé vesty a bundy. To je asi tak vše co můžete najít v šatníku tohohle kluka. Který je mimochodem 1,83 cm vysoký, štíhlý a svalnatý. Jak jinak taky když je dítětem Marta. Pokud by se vám nepředstavil jménem tak ani nepoznáte že je to vlastně dvojče Roxany. Ona je černovláska a hnědooká, on má vlasy v barvě směsky blond a velmi tmavě hnědé a navíc šedo modré oči. Vůbec si tudíž nejsou podobní. Roxirus je totiž spíše podobný na svou lidskou matku než božského otce. Pleť na obličeji má hladkou a co se rysů obličeje týče, má hranatou bradu a jinak poněkud jemnější rysy tváře. Rty, které se téměř vždy usmívají má podle svého uvážení hezky tvarované a prostě přesně padnoucí ke své tváři. Na pravém boku má malou zubatou jizvu, jak se mu tam chiméra zabodla štíří bodec, když mu bylo 13 let.

Povaha: Z jeho chůze, postoje a gest lze jasně vyčíst že je Roxirus sebevědomý a hrdý mladík. Vyznačuje se vůdčí osobností a ochranářskými instinkty vůči těm, kdo patří mezi jeho blízké a do jeho týmu. Nikdy by nedovolil aby jim bylo ublíženo. Je přátelský a na tváři má vždy vřelý úsměv. Je to zkrátka optimista. Z tváře mu dokáže úsměv sebrat jen nutnost chovat se vážně a být spolehlivou oporou pro ostatní. Složité a zdánlivě nevyřešitelné situace řečí s klidem a někdy i docela chladně. Někdy působí svým chováním i bezcitně, protože je pro něj v některých chvílích prostě snazší potlačit veškeré emoce a prostě jednat. Se svým svědomím si to může vyřešit později. Nemá ale rád, když se musí o něčem rozhodovat, ano rád ostatní vede ale nerad rozhoduje. Co se jeho a dívčí části obyvatelství planety země týče, sám si z děvčaty jen tak nic nezačíná. Je totiž přelétavý a nestálý a nerad by jim ublížil. Vztahu se ale jako takovému nebrání, jeho přítelkyně by ale měla mít hodně pevné nervy a trpělivost vůči jeho trochu divoké a nezkrotné povaze.

Historie: Roxirus si na svou minulost a na nic kolem ní nepamatuje. Pouze na pravém předloktí má podivné tetování, které vypadá jako čárový kód a je na něm hlava divočáka s písmeny SPQR. Pod tímto obrázkem má pak 9 rovných linek. Ve snech se mu zjevuje podivná holka a svým chováním a řečmi ho poněkud děsí. Zároveň mu ale připadá podivně známá. Pamatuje si jen že ho po tom co ho napadla jakási podivná nestvůra, ho odvedl satyr do tábora polokrevných naprosto bez paměti a takřka bez vodítka na to odkud nebo kdo je. Navíc na rozdíl od ostatních polobohů v táboře polokrevných nedokáže číst řecké písmo ale pouze latinu, kterou umí perfektně mluvit.
Zbraně: meč z imperiálního zlata, bronzový štít s bodcem, kuše a pouzdro na šipky, dlouhá dýka z imperiálního zlata

Oblíbené věci: Boj, vedení ostatních, dobré jídlo a zábava, hudba, rodina a přátelé
Neoblíbené věci: Ztráta paměti, holky co ho děsí ve snech, rozhodování se o něčem, zvířata, celkově otravní lidé ale i jiní otravní tvorové

Božský rodič: Mars
Kohorta: 2
Počet výprav: žiadna
Počet pásov: 10
Hodnosť: Legionár
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama