Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Samantha Liliith Loren

23. listopadu 2013 v 18:58 | Kath |  Gréci

Meno: Samantha Lilith Loren
Vek: 18
Niečo o ňom: Sam se narodila se sestrou Jess do chudší rodiny. Jejich máma si je chtěla nechat, ovšem táta je chtěl poslat do dětského domova. Nakonec vyhrála máma a tak si dvě malé holčičky nechali. Ovšem žili ve velké bídě, měli sotva na jídlo a pití. Jess si našla práci v obchodě s oblečením, ale nikomu o tom neřekla. Samantha zase pomáhala v útulku, sice za menší peníze, ale jí to stačilo. Jednou, když šli ze školy déle než obvykle se na děvčata vrhlo pět kyklopů. Začaly zděšeně utíkat, naštěstí je zachránil jejich spolužák Greg, který byl satyr.Ten je odvedl do tábora. V táboře se jim natolik zalíbilo, že se ke své rodině už nechtějí vrátit.
Povaha: Samantha je milá a vstřícná osoba. Je velmi přátelská a s každým se baví. Ráda lidem pomůže, nikdy jí to nedělalo problém. Je věčně usměvavá, vlastně se ráda směje. Sice působí velmi jistě, ale před kluky tomu tak nebývá. Hlavně s hezkými kluky měla vždycky problém, nevěděla co říkat. Toho problému ji ovšem vždy zbavila Jess, která jí ty kluky lehce přebrala. Je roztržitá a trpí chvilkovou nepozorností.
Zbrane: Meč, luk a šípy, brnění, štít

Ubikácia: Diova
Stav: Určená
Čarovný predmet: Náhrdelník, který má na přívesku orla. Pokud se na orlovi zmáčkne nějaký čudlík, objeví se meč ve tvaru blesku (blesky s ním jdou i trochu ovládat) a štít, který odráží světlo
Počet výprav: žiadna
Počet korálikov: 5

Dovedomosti:
Šerm: 0
Lukostreľba: 0
Boj s kopijou: 0
Umenie: 0
Streľba z kuše: 0
Jazda na pegasoch: 0

Tituly:
Diova dcéra

photo SMALL-ZEUS-LIGHTNING-BOLT-SWORD-9116-1.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama