Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Melody Rose Oswald

16. února 2014 v 10:29 | Kath |  Rimania
Meno: Melody Rose Oswald
Vek: 16
Vzhľad: Mels je štíhlá dívka měřící necelých 170 centimetrů. Na první pohled působí příliš křehce na to, aby mohla být dcerou Marta, však zdání klame. Má pevnou postavu s nenápadně vyrýsovanými svaly - výsledek spousty let u tance. Její oválné tváři dominují velké modrozelené oči, okolo zorničky zdobené zlatým kroužkem, orámované dlouhými řasami. Pak drobný nosík a rty, které se téměř neustále usmívají. Její obličej lemují husté zrzavé vlasy kousek pod lopatky, jež nosí nejčastěji v culíku, protože nesnáší, když se jí pletou při práci. Její pleť si povětšinu roku udržuje světlejší odstín. Co se oblékání týče, Mels je v podstatě jedno, co si na sebe vezme, hlavně aby to bylo pohodlné. Proto na ní nejčastěji uvidíte nějaké obyčejné tričko nebo halenku, džíny a tenisky. Šaty a sukně nosí jen výjimečně. To samé platí i o botách na podpatku, které nenosí téměř nikdy - neumí v nich totiž chodit. Z jejího postoje vyzařuje hrdost a zároveň i celé roky baletní školy - chodí dokonale narovnaná, mírně na špičkách s taneční ladností.

Povaha: Mels je horkokrevná dívka, která dost snadno vypění a ztratí chladnou hlavu. Dopředu si nikdy nic nepromýšlí. Proč by to dělala? Věci se stejně vždycky vyvrbí jinak, než jste očekávali. Říká vždycky to, co má právě na jazyku, ačkoli to může někoho ranit nebo urazit. Jinými slovy, Melody je ztělesněním impulsivnosti. Samu sebe považuje za velmi inteligentní, což je v podstatě pravda, jen se to občas těžko poznává. Vždycky má spoustu energie a často se usmívá. Je čistokrevná optimistka, která by se svého optimizmu nevzdala ani, kdyby se měli všichni bohové na hlavu postavit. Vůbec není ten typ, jaký byste čekali v té vážné římské sebrance, ne. Miluje zábavu, vtipkování a kanadské žertíky. Nedělá jí problém zasmát se sobě samotné, i když s přiznáváním chyb už je to trošku horší. Rozhodně není člověk, který by si nechal jen tak poroučet a rozkazovat. Ke všemu má tisíc dotazů a nedonutíte ji udělat něco, o čem si myslí, že to není správné. Možná proto schytává v táboře jeden trest za druhým. A i přesto je k Táboru Jupiter loajální a má to tam v podstatě ráda, ačkoli si často stěžuje, jak zdejšímu vedení chybí smysl pro humor.

História: Melody Rose Oswald se narodila ve Phoenixu Amy Oswald a římskému bohu Martovi, který se pochopitelně ihned po jejím narození vypařil, což sice nikoho překvapilo, i tak po něm Amy ještě dlouho smutnila. Nakonec se provdala za svého přítele z vysoké, který se mezi tím vyšplhal na manažera nadnárodní korporace hospodařící s ropou. Ten přijal bez větších protestů i malou Melody jako by byla jeho. Melsino dětství byl šťastné a spokojené. Navštěvovala baletní školu, učila se hrát na klavír, který od té doby naprosto nesnáší, s bandou dalších dětí prolézala okolí jejich domova a obecně prostě dělala věci, jaké dělají všechny děti. Všechno bylo perfektní, dokud kolem sebe Mels nezačala vídat hodně divné věci - dryády v parcích, občas nějakého Kyklopa nebo jinou nestvůru. Tou dobou o ni nestvůry nejevily zájem. Poprvé projevily zájem, když bylo Melody osm. Zaútočila na ni hydra a jen díky tomu, že se jí Mels ztratila v bludišti městských uliček, se jí nic vážnějšího nestalo. Nikomu o tom neřekla, protože se bála, že by se jí všichni vysmáli. Takhle to šlo více méně pořád. Když nestvůra zaútočila, obvykle jí Mels dokázala utéct. Až když jí jednou sfinga vážně ošklivě zřídila, rozhodla se to Mels říct mámě. A ta se jí nevysmála. Vzala si ji stranou a řekla jí, že teď bude muset odejít a hledat Vlčí dům. Melody jít nechtěla, ale nakonec poslechla matku a vyrazila směrem, kterým ji poslala. Když konečně našla Vlčí dům, Lupa jí všechno vysvětlila, podrobila dívku výcviku a nakonec ji poslala do tábora Jupiter.
Obľúbené veci: Zářivé barvy, balet a tanec obecně, zábava, in-line brusle, léto, válečné hry
Neobľúbené veci: Pesimisti, smutné barvy, egoisti, zima, latina, nestvůry
Zbrane: Jednoruční meč z imperiálního zlata měnící se v přívěšek, které dostala od své matky a ta ho zase dostala od své, od Victorie bohyně vítězství

Rodičia: Mars a dcera Victorie
Kohorta: 2
Počet výprav: žiadna
Počet pásov:
Hodnosť: Legionár
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama