Výpravy začnú 10.3 2014 a 11.3 2014

Chcete si ponechať svoju postavu?---> Čistka---> TU

Sidheag Seŕrlaid

18. února 2014 v 9:24 | Kath |  Rímsky personál
Jméno - Sidheag Seŕrlaid
Věk - 21 let
Vzhled - Po pas dlouhé černé husté vlasy, mrtvolně bledé šedé oči s modrým nádechem jenž jí dodávají šílený výraz, lemované černými řasami a nad nimi černé obočí. Navíc všudypřítomný škodolibý úsměv na bledých růžových rtech. To je celá Sidheag. Vůbec se do svého rodného Irska, kde je každý blondýn a modrooký nehodila. Je vysoká dobrý 1,83 cm a je štíhlá díky tomu že si své tělo vysportovala. Svou výšku má ale taky hlavně díky dlouhým nohám, které má vždy obuté ve sportovních teniskách nebo pohorkách. Kromě toho nosí džíny, tříčtvrťáky nebo kraťasy. K tomu různé tílka nebo trička, v některých případech i košile a kolem pasu má vždy uvázanou mikinu nebo bundu. V sukni jí neuvidíte nikdy a v šatech jen velmi vzácně. Vždycky je ale veškeré její oblečení černé. Jinou barvu neuznává. Na krku má také vždy řetízek s černým onyxem ve tvaru srdce.

Povaha - Sidheag je žena která si nenechá nic líbit a nebojí se žádného boje. Je přátelská ale její slova mají často sarkastický nebo ironický tón. Nemá ráda odpor ale také nemá ráda, když je k ní někdo až příliš milý. Nestojí o to aby se s někým bratříčkovala a hledala si přátele. Je zlomyslná a škodolibá. Její pomoc si zaslouží jen málo kdo a to jen pokud má dobrou náladu. Ráda ostatní kritizuje a člověk se ptá kde se v ní vzalo tolik špatnosti a kde je nějaká ta dobrá vlastnost? Mám pro vás odpovědi. Když se k jí jako k špatné chovali, stala se špatnou a veškeré dobro ze své povahy vypudila. Žádné dobro už podle ní neexistuje a kohokoliv kdo by se o tom s ní pokusil příst mileráda přesvědčí o opaku svou dýkou nebo dobře mířeným šípem. I její jméno mluví za vše Sidheag-vlčice. Divoká, nezkrotná, samotářská s vírou v rodinné pouta.

Historie - Sidheag se narodila v Irsku a už od malička byla vychovávána k boji a víru v mytologii ve všech formách. Ovšem existence tábora Jupiter jí byla zamlčena. Její rodiče si očividně mysleli že jí dokáží vychovat dost dobře samy a Lupa se nijak neměla k tomu aby si Sidheag povolala do tábora. Nijak lehké dětství ale neměla. Na jednu stranu se musela bránit posměchu a zákeřnostem svých vrstevníků a na druhou stranu se musela bránit útokům oblud. Tou úplně první která na ni zaútočila byl masožravý kůň, kterého byla nucena zabít sama v pouhých sedmi letech a její rodiče se jen dívali. Když požádala o pomoc jen řekli "Ne. Pokud se neumíš bránit, není důvod aby jsi žila." Byla to pro ní velmi krutá lekce a rány na těle nebyly tak zlé jako rána na její duši. Svým rodičům od té doby už nevěřila a pokud nemusela, raději s nimi nemluvila. Ve škole se často rvala a neměla zkrátka dobrý život. Na střední se měla už o něco lépe protože tu studovala v Londýně místo v Irsku. O existenci nějakého tábora pro takové jako je ona se dozvěděla až před nedlouhou dobu po svých 19 narozeninách. To se jí totiž konečně ozvala Lupa a pozvala jí do tábora. Nijak jí to netěšilo ale odešla sem a podvolila se výcviku. Stala se více než velmi dobrou lučišnicí a rozhodla se proto stát se tady instruktorkou Lukostřelby místo toho aby byla pouhou tábornicí. Na to si připadala už trochu stará.
Oblíbené věci - Svoboda, respekt vůči ní od ostatních, strach, lukostřelba
Neoblíbené věci - Povýšenost, nerespektování jejích slov, příliš hodní a přátelští lidé, podlézavost

Božský rodič - otec syn Pluta, matka dcera Furriny
Lekcie: Lukostreľba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama